Sony VPL-HZ131L Lazer Projektörü Tanıttı.

SONY | VPL-FHZ131L 3LCD Lazer Projektör

 

Muhteşem görüntü kalitesini kolay kurulum ve minimum bakım ihtiyacı ile birleştiren bu yüksek parlaklıklı 3LCD lazer projektör, büyük alanlarda kurulum için idealdir. 

Daha büyük salonlarda daha parlak görüntüler

 

Konferans salonlarında, amfilerde, galerilerde, müzelerde, ziyaretçi merkezlerinde ve diğer büyük alanlarda kitlelerin ilgisini çekin. Son derece yüksek ışık çıkışı (13.000 lümen), aydınlık odalarda dahi ekstra görsel etkiye sahip büyük sunumlar sağlar.

 

Daha hızlı, zahmetsiz ayarlama

 

Parlaklığı, rengi ve diğer projektör değerlerini optimize eden ön ayarları sayesinde kurulumu kolaylaştıran SONY akıllı ayar işlevini kullanarak zaman kazanabilirsiniz. Toplantı odaları, sınıflar, müzeler, eğlence merkezleri veya farklı bir çok amaçlı kurulumlar için her ortamda muhteşem görüntüler elde edeceksiniz.

 

Daha esnek kurulum için

 

Fikirleriniz sınırlara takılmasın ! SONY'nin sektör lideri lens kaydırma ayar aralığı ve çok çeşitli değiştirilebilir lens opsiyonu sayesinde projektörü daha fazla seçenekle yüksek tavan veya uzun mesafeli kurulumlar dahil her alanda uygulayabilmekten memnun kalacaksınız